Team SO

Onderbouw groep 3/4/5
Leerkrachten: Hester Paaimans, Marianne Minderhoud en Krista Verkaart
Onderwijsassistent: Sari Dekker

Middenbouw groep 5/6
Leerkrachten: Anouk Simonis en Lisanne Bosman
Onderwijsassistent: Sjoerd Kloet

Bovenbouw 1
Leerkracht: Eefje van der Sneppen
Onderwijsassistenten: Marjo de Vos en Leanne Looij

Bovenbouw 2
Leerkrachten: Kim de Witte en Kees de Bue
Onderwijsassistent: Marije van de Schraaf

Bovenbouw 3
Leerkracht: Remke Janse
Onderwijsassistenten: Mignon Kuipers en Leanne Looij

Restart
Leerkracht: Angelique Barentsen
Onderwijsassistenten: Leonie de Wild en Leanne Looij

Combinatiegroep 1 groep 5/6/7
Leerkracht: Charlotte Focke
Onderwijsassistenten: Angela Meijers en Leanne Looij

Combinatiegroep 2 groep 7/8
Leerkrachten: Annette Duijnhouwer en Yvonne Crucq
Onderwijsassistent: Gerlinde Louwerse

Kliniekgroep SO1
Leerkrachten: Maaike Oosthoek en Florine van Amersfoort
Onderwijsassistenten: Irene Overbeeke en Patricia Faber

Vakspecialist rekenen: Karien van Dijk
Vakspecialist gedrag: Suzanne Noordmans
Gymnastiek:
Rob Dietvorst

Team VSO

OdyZee College locatie Kloetinge

Klas 1a vmbo b/k: Moniek van Eekelen
Klas 1b vmbo b/k: Lonneke van Mechelen en Romy Joosen
Klas 1a vmbo tl/havo: Nick Brusket
Klas 1b vmbo tl/havo: Marijn Gerretsen
Klas 2 vmbo tl: Veerle Martens en Jasper Louws
Klas 2 havo: Jorien Buijs en Ruud Allemekinders
Klas 3 vmbo tl: Wouter van der Pijl
Klas 3 havo: Lenneke van der Linden
Klas 4 vmbo tl: Yaël Saaman
Klas 4 havo: Ine Janssens
Klas 5 havo: Mechteld Sauer en Els Grootjans
Kliniekklas: Jasper Louws en Krista Verkaart
REstart groep: Evelien Kuipers en Janine Zandee

OdyZee College locatie Goes

Klas 2 vmbo b/k: Zippora Rentmeester en Masha de Jong
Klas 3 vmbo b/k: Lian Wondergem en Masha de Jong
Klas 4 vmbo b/k: Marcel Janse

OdyZee College locatie Middelburg

Klas 1 vmbo b/k/tl: Hedy Hoogesteger en Saskia Jasperse
Klas 2 vmbo b/k/tl: Sandra Harinck en Jurjen Mooibroek
Klas 3/4 vmbo b/k: Marcel Bostelaar en Menno Stoffer
Klas 3/4 vmbo tl: Sjors van Heesch en Marjolein Agterhuis

Nederlands: Ilse Vanhommerig en Yaël Saaman
Engels: Mechteld Sauer
Wiskunde: Ine Janssens, Els Grootjans en Menno Stoffer
Scheikunde: Femke Gardien
Natuurkunde: Els Grootjans en Menno Stoffer
Biologie: Renata Vereecken
Geschiedenis: Sjors van Heesch en Wouter van der Pijl
Aardrijkskunde: Sjors van Heesch en Wouter van der Pijl
Economie: Hans Grochla en Marjolein Agterhuis
Maatschappijleer: Hans Grochla, Marjolein Agterhuis en Wouter van der Pijl
Spaans: Rebeca Rosales
Beeldende vakken: Diana de Nooijer en Monique Jasperse
Technisch onderwijs assistent natuur- en scheikunde: Robert van Dam
Koken: Olga Smits
Gymnastiek: Rob Dietvorst en Jennifer de Vos
Vakspecialist rekenen: Karien van Dijk
Vakspecialist gedrag: Suzanne Noordmans
Trajectbegeleiding: Ellen van Kessel en Patricia Bartels
Onderwijsassistenten: Marinka Markwat, Nadia de Kok,  Charlotte de Visser en Nikki van Oosteroom
Bibliotheek: Elly Goud

OOP

Administratie: Annette Bauer en Marieke de Rijke
Conciërges: Robert van Dam en Sander Broeks

Commissie van begeleiding (CvB):
Rob Landa – directeur
Belinda Oprel – adjunctdirecteur SO
Jeroen Nouwens – adjunctdirecteur VSO locatie Kloetinge
Stephanie de Bruijn – adjunctdirecteur VSO locaties Middelburg en Goes
Pieter Kooiman – orthopedagoog
Suzanne de Valk – orthopedagoog
Annemieke Krijger – psycholoog
Annemiek Trommel – orthopedagoog
Lisa Kool – orthopedagoog
Joline Buijsse – orthopedagoog
Linda Haezendonck – jeugdarts (Kloetinge)
Roderick ter Morshuizen – jeugdarts (Middelburg)
Carla Totté – psychodiagnostisch medewerker